"Jak z sukcesem prowadzić firmę i zarabiać?"

To pierwszy na rynku podręcznik biznesowy, napisany przez dekoratora/stylistę przeznaczony dla przedsiębiorców w branży ślubnej, którzy chcą wynieść swój biznes na wyższy poziom.

IMG_6494-1-scaled.jpg

Kim jestem i dlaczego napisałam tę książkę?

Nazywam się Ewa Tonia i moją misją jest dzielenie się wiedzą, pomaganie, podnoszenie przychodów i jakości życia przedsiębiorców w branży ślubnej.

"Napisałam książkę jaką sama chciałabym przeczytać wiele lat temu jak zaczynałam działalność w biznesie ślubnym. Dzielę się w niej wiedzą opartą na własnych doświadczeniach, którą zdobywałam latami w zarządzaniu firmą Ewis Dekoracje. Oparta również jest ona na mojej wiedzy zdobytej na wielu szkoleniach branżowych, szkoleniach biznesowych, jak i wiedzy zdobytej z rozwoju osobistego. Są to przemyślenia i wnioski, które pomogły mi w rozwoju firmy. Jest to publikacja o sukcesie, porażkach, motywacji i wytrwałości w zawodzie dekoratora/stylisty ślubnego."
Ewa Tonia
Ewis Dekoracje

Co znajdziesz w książce?

Wartości merytoryczne oraz ćwiczenia, które pozwolą Ci zrozumieć skuteczny biznes

Gotowe rozwiązania do wdrożenia w biznesie ślubnym, które sprawią, że w końcu, będziesz mieć efekty.

Sprawdzone porady, które od razu możesz zastosować do swojej sytuacji

Przykłady, anegdoty z życia i doświadczenia w prowadzeniu działalności

Ścieżkę dzięki której, krok po kroku zbudujesz lub usprawnisz działania w firmie

Wskazówki, jak założyć i z sukcesem prowadzić firmę, która będzie się rozwijać.

Książka posiada odpowiedź na pytania:

Wersja papierowa

"Jak z sukcesem prowadzić firmę i zarabiać?"​

59,90 zł

E-book

"Jak z sukcesem prowadzić firmę i zarabiać?"

59,90 zł

Wersja papierowa + e-book

"Jak z sukcesem prowadzić firmę i zarabiać?"

109,90 zł

Poznaj opinie o książce

5/5
"Miałem okazję skorzystać z możliwości przedsprzedaży książki "Jak z sukcesem prowadzić firmę i zarabiać?". Moje wrażenia są bardzo pozytywne. Autorka przedstawia swoje początki w prowadzeniu biznesu, nie ukrywa również ciężkich chwil, które są naturalną rzeczą i każda osoba zaczynająca swoją działalność musi się z nimi zmierzyć. Książka zawiera wiele cennych rad oraz wskazówek jak rozwijać biznes ślubny. Zestaw ćwiczeń również jest bardzo przydatny, odpowiadając sobie na pytania zawarte w arkuszu można dostrzec rzeczy, które nie brało się wcześniej pod uwagę."
Ryszard
5/5
Książka "Jak z sukcesem prowadzić firmę i zarabiać. Poradnik dekoratora/ślubnego stylisty" to literatura szczególnie polecana dla osób rozpoczynających swój własny biznes, nie tylko w branży ślubnej. Autorka bazując na swoim doświadczeniu dekoratorskim prowadzi nas przez zawiłe meandry własnej działalności gospodarczej od samej koncepcji powstania firmy po szerokie gałęzie jej działania. Choć widzę w tej pozycji propozycję dla osób poszukujących swojego miejsca na rynku pracy, to jednak wiele wskazówek, które autorka umieściła w książce, przydadzą się również tym, którzy planują rozwinąć swoją działalność, przeanalizować na nowo ideę i ścieżkę rozwoju firmy. Autorka w sposób prosty przedstawia rozwiązania, które mogą zapobiec problemom i rozczarowaniom związanym z prowadzeniem własnej działalności. Myślę, że książka może ułatwić podjęcie decyzji czy branża dekoratorska jest tą pracą, w której się odnajdziemy i z powodzeniem poprowadzimy biznes, który będzie dawał nam satysfakcję zawodową.
Marcin
Pomagamy, zanim będzie za późno

 

Od każdego egzemplarza książki przeznaczamy 3 złote na Fundację Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci.
Partnerzy medialni:Fundacja Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci
Ewis Dekoracje
www.ewisdekoracje.pl