W tej kategorii znajdziesz najlepsze bezpłatne materiały do pobrania, które będą pojawiać się sukcesywnie.

Bezpłatny rozdział książki "Jak z sukcesem prowadzić firmę i zarabiać?"

To pierwszy na rynku podręcznik biznesowy, napisany przez dekoratora.stylistę przeznaczony dla przedsiębiorców w branży ślubnej, którzy chcą wynieść swój biznes na wyższy poziom
 
Z darmowego rozdziału poznasz podstawy budowania marki i określisz jej archetyp.
.

Unikalna propozycja sprzedaży!

Rynek firm ślubnych w internecie staje się coraz większy i co za tym idzie, staje się coraz bardziej wymagający. Na tak zatłoczonym rynku Twoja firma wyróżni się tylko wtedy, gdy wśród ofert konkurencji wyłuskasz swoje Unique Selling Proposition, w skrócie (USP)

.

Twój idealny klient!

Dzięki poznaniu idealnej persony możesz prowadzić skuteczniejsze działania marketingowe. Co oczywiście przełoży się na zyski firmy.
 
Jeżeli poświęcisz czas i energię na rozsądne planowanie i położenie odpowiednich fundamentów pod swój biznes, tym większa bedzie szansa na jego powodzenie.
.

Czy Ty blokujesz rozwój swojego biznesu?!

Czy wiesz, że na swoim to Ty jesteś odpowiedzialna za to, jak rozwija się Twój biznes i za decyzje jakie podejmujesz oraz jaki system stworzysz? 

Tak firma to system, który działa jak naoliwiona maszyna, inaczej będziesz kręcić się w kółko i stać w miejscu sfrustrowana i zdołowana, że Ci nie idzie. 

Sprawdź jak jest u Ciebie. 
W tym celu przygotowałam test online, który pomoże Ci ocenić, jak stoisz w biznesie oraz zobaczysz czy blokujesz rozwój swój i firmy. 

.